Menu

 

Agencja FIRST Public Relations powstała najwcześniej jak było to możliwe w epoce ustrojowych przekształceń: oficjalna rejestracja firmy to 1990 r. Stąd wzięła się nazwa agencji. Od tej pory staramy się być "first" we wszystkim co robimy. Pierwsze systematyczne programy edukacyjne PR, pierwsze zagraniczne biuro polskiej agencji, pierwsze certyfikaty ISO, pierwsza rejestracja polskiej agencji w instytucjach UE - to my. Mamy swoją wizję profesjonalnej i uczciwej komunikacji, wynikającą z naszej historii i naszych korporacyjnych doświadczeń, zgodną ze standardami międzynarodowymi. Wierzymy, że to co oferujemy będzie coraz bardziej potrzebne także w Polsce.

  • Jesteśmy profesjonalnym zespołem entuzjastów komunikacji. Dzięki partnerstwu z międzynarodowymi sieciami PR i wieloma niezależnymi agencjami, możemy dzielić doświadczenia z najlepszymi specjalistami z całego świata. Mamy głęboką wiedzę o specyfice polskiego rynku, a jednocześnie wiemy na czym polega prawdziwy PR. Łączymy obie te dziedziny dla efektywnej i etycznej komunikacji.
  • Mamy własny system doboru pracowników i ich szkolenia. Nie jest łatwo zatrudnić się u nas, ale ci, którzy przejdą wszystkie etapy, zostają na długo.
Czytaj więcej